Hakkımızda

HakkımızdaFurkan Çelik Kapı 2002 yılında istanbul arnavutköyde çelik kapı sektörüne atılmış yılların tecrübesi ile müşterilerine en uygun fiyat ve ödeme koşullarını siz değerli müşterilerinin beğenisine sunmuştur. Siparişleriniz için bizi aramanız yeterlidir. 

Her geçen yıl yeni çıkan çelik kapı modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Farklı çelik kapı markalarını bünyesinde bulunduran furkan çelik kapı ayrıca apartman kapısı, villa kapıları, gibi her keseye  ve her zevke uygun çelik kapı çeşitlerini sizlerin beğenisine sunmaktadır. star çelik kapı , ermetsan çelik kapı, gibi marka çelik kapılar bünyemizde satılmaktadır. farklı renk ve desenler sitemizde sergilenmektedir.

Ekonomik fiyatlar ile müşterilerinin cazibe merkezi olmaya aday olma yolunda ilerlemekte ve müşteri portföyünü gün geçtikçe arttırmaktadır.  Güvenlik ve sağlamlık adına  kendisini yenileyen çelik kapılar ile alarmlı ve merkezi kilitli çelik kapıları ile son derece güvenlik odaklı çelik kapı modellerimiz  en son teknolojiler ile üretimi sağlanmaktadır. 

Evinize iş yerinize villa ve daire giriş kapıları ile sizleride Furkan Çelik Kapı satış ofisimize bekliyoruz. 

Ürünlerimiz 2 yıl garantili olup fiyatlara montaj dahildir istanbulun çeşitli yerlerine hizmet olanaklarımız mevcuttur. İsterseniz oturduğunuz yerden online çelik kapı satışlamız mevcuttur. İlginize ve alakanıza teşekkür eder iyi alış verişler dileriz 

  İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Fiyat Teklifi Alın